kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Kurzy potápění


Chcete se začít potápět?

Nevíte přesně, jak začít? Rádi byste se o potápění dozvěděli podrobné informace? Chtěli byste si kurz potápění nejdříve jen nezávazně vyzkoušet? Nebo jste rozhodnuti a hledáte termín? Nic na tom není, začít můžete ještě dnes. Naše potápěčská škola nabízí kurzy potápění opravdu pro všechny.

Pokročilé kurzy potápění

Jste již kvalifikovaní potápěči? Chcete se naučit nové dovednosti, umět se potápět do větších hloubek, ovládat suchý oblek, fotit pod vodou, zkoumat vraky, nebo trénovat potápěčskou záchranu? Pokračujte ve svém dobrodružství a vyberte si některý pokročilý potápěčský kurz.

Technické potápění

Jste pokročilí potápěči a máte pocit, že byste chtěli jít hlouběji? Technické potápění vám dá možnost, jak to provádět bezpečně, nabídne vám více dobrodružství, ale bude od vás vyžadovat serióznost, důkladný trénink a perfektní sebekontrolu. Naučíte se potápět do hloubek pod 50 m v dekompresním režimu, využívat více dýchacích směsí během ponoru a časem po důkladném tréninku se s trimixem můžete potopit (a bezpečně vynořit) do hloubky přes 100 m.

Sidemount, boční konfigurace

Sidemount neboli boční konfigurace láhví je nastrojení, při kterém na rozdíl od klasického umístění láhví netaháte nic na zádech. Díky tomu máte více volnosti, snadno nanosíte v náročnějším terénu láhve k vodě (a připnete třeba až ve vodě) a hlavně odpadá problém s dosažením na ventily láhví při technickém potápění s dvojčetem. Tato technika potápění je vhodná jak pro pokročilé rekreační, tak i pro technické potápěče.

Freediving

Freediving Instructors International (F.I.I.) vzniklo díky Martinu Štěpánkovi - světovému šampiónovi ve freedivingu. Freediving je přirozená forma potápění. Je to vynikající způsob, jak se udržet fit a přitom si nádherně užívat kouzelný svět pod hladinou vody. Potápění bez přístrojů vám umožňuje proplouvat podmořskou hlubinou a být její součástí.

První pomoc

Kurz obecné první pomoci učí nejmodernější techniky a postupy při ošetření poranění a při záchraně lidského života.

Staňte se instruktorem

Přemýšlíte o tom, že byste se stali profesionálními instruktory potápění? Hledáte změnu životního stylu i profese? Chcete, aby moře bylo vaší kanceláří?

Pak jste tady správně. PADI jako světově nejrozšířenější systém výuky přístrojového potápění a naše potápěčské centrum vám dají možnost stát se zodpovědnými, vzdělanými a vysoce trénovanými profesionály.

Tréninkové a opakovací lekce

Scuba Review je tréninková opakovací lekce, kterou nabízíme těm z vás, kteří se delší dobu nepotápěli a rádi by si zopakovali základní dovednosti pod dohledem instruktora. Lekce je vedena v kontrolovaných podmínkách.

 

Ice Diving - teorie

26. 1. 2018

Teoretická prezentac...

Ice Diving kurz

27. 1. 2018 - 28. 1. 2018

Kurz potápění pod le...

OWD kurz - zahájení

1. 2. 2018

Kurz PADI OWD je mod...

OWD kurz - zahájení

22. 2. 2018

Kurz PADI OWD je mod...

Ice Diving kurz

24. 2. 2018 - 25. 2. 2018

Kurz potápění pod le...

OWD kurz - zahájení

1. 3. 2018

Kurz PADI OWD je mod...

První pomoc - kurz

2. 3. 2018 - 3. 3. 2018

Kurz je organizován ...

OWD kurz - zahájení

5. 4. 2018

Kurz PADI OWD je mod...

OWD kurz - zahájení

3. 5. 2018

Kurz PADI OWD je mod...

OWD kurz - zahájení

7. 6. 2018

Kurz PADI OWD je mod...

Instruktorský kurz PADI

13. 6. 2018 - 22. 6. 2018

Instruktorský kurz P...

Instruktorské zkoušky PADI

23. 6. 2018 - 24. 6. 2018

PADI Instruktorské z...

Jeskynní potápění

20. 10. 2018 - 27. 10. 2018

Jeskynní potápění v ...

 

 

 

 

 

 

kurz-potapeni-kapr-divers-5-thumb.jpg
kurz-potapeni-kapr-divers-2-thumb.jpg
kurz-potapeni-kapr-divers-4-thumb.jpg
kurz-potapeni-kapr-divers-1-thumb.jpg
kurz-potapeni-kapr-divers-3-thumb.jpg
 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz