fbpx
+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ ENGLISH

KURZ IDC STAFF INSTRUCTOR

Pokročilí instruktoři s kvalifikací Master Scuba Diver Trainer se v kurzu IDC STAFF INSTRUCTOR učí, jak učit instruktory, aby se mohli pod vedením Course Directora podílet na přípravě nových kandidátů na instruktory.

Během kurzu procházejí IDC Staff Instruktoři celým PADI IDC programem a učí se, jak vést teoretické lekce i praktický trénink ve vodě, aby byl trénink nových instruktorů nejen odborně správný, ale aby byl rovněž v souladu s didaktickými a metodickými postupy.

PADI IDC Staff Instruktor je oprávněn samostatně vyučovat PADI Asistent Instructor kurz.

Obsah a organizace kurzu

  • Teorie, praxe a délka trvání: Kurz probíhá jako bloková desetidenní výuka od rána do večera paralelně s instruktorským kurzem.

Vstupní předpoklady

    • minimální věk 18 let
    • kvalifikace PADI Master Scuba Diver Trainer v aktivním výukovém statusu

 

PŘIHLÁŠKA DO KURZU

    Všechny položky jsou povinné.


    Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.