+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ ENGLISH

5. díl podcastu POD VODOU – Rudé moře s Janou Hřebejkovou


Rudé moře je pro potápěče z Evropy nejbližším korálovým mořem. Se svou rozlohou rovnající se přibližně rozloze Česka, Slovenska a Polska dohromady nabízí stovky potápěčských lokalit v několika administrativních oblastech. Na Sinajském poloostrově jsou to letoviska Sharm El Sheikh a Dahab, na africkém pobřeží Egypta pak Hurghada nebo Marsa Alam. Na tzv. potápěčském safari mohou potápěči navštívit i vzdálenějsí oblasti, jakými jsou ostrovy Brothers Islands nebo útesy na hlubokém jihu.
V dnešní epizodě je Petrovým hostem Janka, která v Rudém moři odpotápěla během svého sedmiletého pobytu v Egyptě tisíce ponorů.

Každý čtvrtek najdete nový díl podcastu na Spotify, Apple Podcasts, Google podcasty, Podbean i na našem blogu. Pokud máte tip na zajímavého hosta nebo téma, o kterém byste chtěli vědět víc, dejte nám vědět na petr@kaprdivers.cz.

One Response to “5. díl podcastu POD VODOU – Rudé moře s Janou Hřebejkovou

  • Ahoj Petře a Jano,
    moc Vám děkuji za povedené podcasty, které jsem nedávno objevil. Tento konkrétní egyptský díl jsem poslouchal minulý týden, kde jinde, než na lodi v Hurghadě. Vydržte v úsilí, určitě nejsem sám, kdo to oceňuje!
    Držím palce, mějte se co nejlépe a někdy zase pod vodou, v Rakousku nebo jinde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *