+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
PADI
Dive Center #3698

Rudé moře - Marsa Nakari

6.5.2024 - 16.5.2024

Rudé moře je nejkrásnější korálové moře na světě. Z Prahy je navíc dosažitelné jen 4,5 hodinovým letem.

V květnu 2024 vyrážíme za potápěním na úžasné místo – Marsa Nakari Village na pobřeží Rudého moře. Kvalitou tento resort vysoce převyšuje egyptský standard. Vesnička nabízí ubytování v několika variantách – od stanů, přes bungalovy až po klimatizované delux chalet. Potápěči se navíc mohou na nádherném útesu potápět se svým parťákem bez doprovodu místního průvodce a v časech, které si sami zvolí. Osmidenní balíček potápěčského programu je v době od 06:00 do 17:00 počtem ponorů neomezený. Program je vhodný i pro začátečníky, kteří teprve dokončují výcvik základního kurzu potápění OWD.

Termíny
6. 5. – 16. 5. 2024, 10 dnů pobytu / 8 dnů neomezeného potápění

Místo
Egypt, Marsa Nakari

Doprava
Letecky

Náklady a varianty ubytováníLetenka

Transfer z letiště Marsa Alam

10 dnů ubytování

Plná penze - snídaně, obědy, večeře

Voda, káva, čaj, limo

8 dnů potápění s doprovodem instruktora Kapr Divers

Půjčení kompletní potápěčské výstroje v ceně

8 dnů potápění bez průvodce

Klimatizované Chalet Deluxe

Royal Tent

Scuba Gang*

Dětský potápěčský program

70.900 Kč

63.900 Kč

Potápěč

Dospělá osoba s potápěním

55.900 Kč

48.900 Kč

Nepotápěč

Dospělá osoba bez potápění

41.900 Kč

34.900 Kč

* podmínkou účasti v dětském potápěčském programu je absolvování alespoň jednoho pololetí dětského potápěčského programu Scuba Gang. Všechny uvedené ceny jsou na osobu při obsazení pokoje/stanu/kajuty dvěma osobami. U samostatně přihlášených účastníků si vyhrazujeme právo na změnu typu ubytování dle dostupných možností.
Náklady nezahrnují:

 • vízum 25 USD na letišti v Marsa Alam
 • půjčovné potápěčského vybavení kromě láhví a zátěže (ty jsou v ceně)
 • povinný poplatek 7 EUR příspěvek na místní hyperbarickou komoru
 • cestovní, potápěčské, storno a zdravotní pojistění
 • 5 EUR poplatek za udržitelné životní prostředí
 • 2 EUR / osoba / láhev Nitrox 32%
 • příplatek za ubytování single RT 5.000 Kč, AC Chalet 8.500 Kč
 • volitelný příplatek early morning ubytování v případě příletu ráno/dopoledne

Ubytování a strava

Eco kemp Marsa Nakari leží 80 km od letiště a nabízí různé typy ubytování. Strava formou plné penze. Snídaně, obědy, večeře a lehké svačiny v odpoledních hodinách jsou podávány v otevřené restauraci s výhledem na moře. Nealkoholické nápoje (Pepsi, Sprite, Fanta), minerální voda, čaj, káva jsou zdarma a jsou zahrnuty v balíčku s plnou penzí. Zakoupit se dá zmrzlina, espresso, fresh džusy, lehké nealkoholické nápoje, čokoládové tyčinky, sušenky, egyptské pivo.

AC Deluxe Chalet

Klimatizované Chalet s výhledem na majestátní hory na jedné straně a Rudé moře na straně druhé. Dvě terasy poskytují dech beroucí výhledy. Každý pokoj má přímý výhled na moře. K dispozici se dvěma oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Možnost přistýlky pro třetí osobu. AC Chalet je vybaven šatní skříní, nočními stoly, posezením, klimatizací, minibarem, digitálním sejfem, varnou konvicí, čajem a kávou. Deluxe Chalety jsou dále vybaveny sociálním zařízením a ručníky.

Hut

Kamenné domky HUT jsou jednoduché dvojlůžkové pokoje 3,5 x 3,5 metru. Jsou umístěné na pláži a nabízejí nerušený výhled na moře. Vybavené jsou dvěma jednoduchými postelemi s nočními stolky s lampičkou, skříní a větrákem. Sociální zařízení jsou společná. Ručníky jsou v případě potřeby zdarma k dispozici na recepci a plážové osušky si lze na místě za poplatek vypůjčit.

Royal tent

Velké stany – Royal Tent jsou nejoblíbenější a nejžádanější formou ubytování. Vnitřní rozměry činí 5 x 5 metrů a jsou vybaveny nábytkem, minibarem, větrákem, sedacími pytli se stolem a posezením. Royal Tent jsou k dispozici se dvěma oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Možnost přistýlky pro třetí osobu. Sociální zařízení jsou společná. Ručníky jsou v případě potřeby zdarma k dispozici na recepci a plážové osušky si lze na místě za poplatek vypůjčit.

Tent

Tents (stany) jsou jedním z hlavních znaků naší základny a zároveň vzrušující vzpomínkou z počátku budování základny. Stany jsou mezi navštěvníky hodně oblíbené, méně konfortu plně vynahradí nevšední a romantická atmosféra. Stany jsou umístěné přímo na pláži v blízkosti moře. Rozměry 3,5 x 3,5 metru s ručně vyráběným nábytkem, osvětlením, zásuvkou a posezením pouhých pár metrů od moře. Stany jsou k dispozici se dvěma oddělenými postelemi a společným sociálním zařízením. Ručníky jsou v případě potřeby zdarma k dispozici na recepci a plážové osušky si lze na místě za poplatek vypůjčit.

Program
1. den: Přílet na letiště Marsa Alam, transfer do Marsa Nakari (70 min), ubytování, úvodní schůzka všech účastníků.
2. až 8. den: Potápěčský program, výcvik kurzů OWD, AOWD, Rescue Diver, Divemaster, Nitrox. Pro potápěče, kteří se neúčastní kurzů – volné potápění, přičemž počet ponorů za den není omezen. Potápí se bez průvodce, v buddy týmech.
9. den: Volný den.
10. den: Odlet

Program prvního a posledního dne může být upraven podle aktuálního letového řádu.

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák.

Podmínky pro potápění
Teplota vody bývá v květnu 23 – 25°C. Viditelnost 10 až 25 m.
Potápěčské vybavení musí odpovídat požadavkům jednotlivých kurzů. Požadovaná potápěčská výstroj zahrnuje: masku, ploutve, neoprenový oblek, boty, BCD, automatiku, kompas, počítač, bójku.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu, jakož i pojištění proti stornu a pojištění případné karantény na místě. Podrobnosti vám rádi vysvětlíme.

Cestovní agentura Kapr Divers, s.r.o. organizuje pouze potápěčský program. Ostatní služby klienti platí přímo jejich poskytovatelům. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

Harmonogram plateb: záloha 20.000 Kč v okamžiku přihlášení, doplatek nejpozději 30 dní před odletem.


  Rezervační formulář
  Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

  Najdete nás také zde

  kontakt

  Kapr Divers, s. r. o.
  cestovní agentura
  Náměstí Svatopluka Čecha 2
  Praha 10, 101 00

  Obchodní údaje

  IČ: 26172542, DIČ: CZ26172542
  bankovní spojení: Raiffeisenbank,
  č. účtu: 56403028/5500

  Společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 76777

  © 2018-2024 Kapr Divers, s. r.o.
  Všechna práva vyhrazena
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram