+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
PADI
Dive Center #3698

Moře - prodloužený víkend

26.10.2022 - 30.10.2022

Na konec října jsme pro všechny účastníky právě běžících kurzů potápění připravili možnost absolvovat výcvikové ponory na otevřené vodě v moři. V českých a rakouských vodách je v tuto roční dobu teplota již spíše na suchý oblek, ale moře bude mít +/- 20 st. C.

Kromě tréninkových ponorů základního kurzu potápění PADI OWD a pokročilého kurzu AOWD bude probíhat výcvik Sidemount, DPV - potápění s podvodním skútrem, Self Relaint Diver nebo tréninkový program s dvojčetem. Přidat se mohou i potápěči neúčastnící se kurzů, musí mít ale předem domluveného pratnera na ponory.

Termín
26. 10. - 30.10. 2022

Místo
Slovinsko, Piran

Doprava
Vlastní

Ubytování
Tří nebo čtyř lůžkové apartmány.
Apartmány se nacházejí v bezprostřední blízkosti potápěčského centra. Pokoje mají kuchyňku a sociální zařízení. V okolí jsou k dispozici restaurace, kavárny, obchody.
Všechny apartmány odpovídají běžnému turistickému standardu. Pro ty z vás, kteří mají vyšší nároky na ubytování, zajistíme na vyžádání hotel.
V historickém centru města není dovoleno parkování. Automobily je nutno nechat na placeném parkovišti za cca EUR 20 / den.

Potápění
Potápěčský program probíhá u dive centra, které leží ve městě, na kraji promenády přímo u moře. V dive centru je k dispozici šatna, sprchy, toalety, učebna. Potápěčské výstroje zůstávají celou dobu pobytu v dive centru.

Program
1. den: Příjezd na místo, ubytování, úvodní schůzka všech účastníků.
2. až 4. den: Potápěčský program. Pro potápěče, kteří se neúčastní kurzů a potápí se bez průvodce v rámci předem domluvených týmů – volné potápění, přičemž počet ponorů za den není omezen.
5. den: Odjezd.

Podmínky pro potápění
Teplota vody cca 20 °C. Viditelnost 6 až 12 m.
Potápěčské vybavení musí odpovídat požadavkům jednotlivých kurzů.

NákladyUbytování na 4 noci*

Ubytovací a turistická taxa

Poplatky místnímu potápěčskému centru v ceně

3 dny potápění + zázemí dive centra

Celkové náklady

Potápěč

Dospělá osoba s partnerm na potápění, nebo účastník kurzu

9.000 Kč

Nepotápěč

Doprovod

5.000 Kč

* Cena za ubytování platí při obsazení apartmánu třemi osobami.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.
Počet míst je omezen, takže účast má jistou prvních 20, kteří splní podmínky účasti, pošlou přihlášku a uhradí náklady.
Cestovní agentura Kapr Divers, s.r.o. organizuje pouze potápěčský program. Ostatní služby klienti platí přímo jejich poskytovatelům. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.


  Rezervační formulář
  Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

  Najdete nás také zde

  kontakt

  Kapr Divers, s. r. o.
  cestovní agentura
  Náměstí Svatopluka Čecha 2
  Praha 10, 101 00

  Obchodní údaje

  IČ: 26172542, DIČ: CZ26172542
  bankovní spojení: Raiffeisenbank,
  č. účtu: 56403028/5500

  Společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 76777

  © 2018-2024 Kapr Divers, s. r.o.
  Všechna práva vyhrazena
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram