+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
PADI
Dive Center #3698

Jeskynní potápění ve Francii

13.4.2024 - 20.4.2024

Oblast Lot v jižní Francii je krásný kus přírody s velmi pestrými možnostmi pro jeskynní potápění. Počet jeskyní, jejich profily, hloubky, viditelnost, barva stěn i přístup k nim z této oblasti dělá takřka ideální místo pro trénink nejpokročilejších potápěčských postupů.

Termín:
13. 4. - 20. 4. 2024

Místo:
Francie, oblast Lot

Doprava:
Vlastní

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje ve vile se zahradou a bazénem vybavené kuchyní, dvěma společenskými místnostmi, sociálním zařízením.

Potápěčský program je naplánovaný na 6 dní. Předběžný program ponorů zahrnuje:

 • Ressel
 • Trou Madame
 • Marchepied
 • Landenouse
 • Cunhac
 • Cabouy
 • Truffe

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

1. den: Příjezd na místo, ubytování.

2. až 7. den: Potápěčský program.

8. den: Odjezd.

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák.

Ubytování 10.000 Kč/os./týden

Cena plnění cca 150 EUR/os./týden.

Počet míst je omezen kapacitou lůžek ve vile. Přihláška se stává platnou v okamžiku uhrazení ceny za ubytování. Konkrétní pokoje si jednotliví účastníci mohou rezervovat v pořadí, v jakém se přihlásili. Přednost v přihláškách mají účastníci kurzu jeskynního potápění a buddy týmy certifikovaných jeskynních potápěčů vyškolených v Kapr Divers. Teprve zbylá místa budou nabídnuta dalším zájemcům, kteří musí mít předem domluveného parťáka na ponory.

Cestovní agentura Kapr Divers, s.r.o. organizuje pouze potápěčský program. Ostatní služby klienti platí přímo jejich poskytovatelům. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.


  Rezervační formulář
  Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

  Najdete nás také zde

  kontakt

  Kapr Divers, s. r. o.
  cestovní agentura
  Náměstí Svatopluka Čecha 2
  Praha 10, 101 00

  Obchodní údaje

  IČ: 26172542, DIČ: CZ26172542
  bankovní spojení: Raiffeisenbank,
  č. účtu: 56403028/5500

  Společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 76777

  © 2018-2024 Kapr Divers, s. r.o.
  Všechna práva vyhrazena
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram