+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
PADI
Dive Center #3698

Nejen dětský potápěčský program u moře

31.7.2022 - 6.8.2022

Letos se s našimi junior potápěči vydáme objevovat podmořský svět ve slovinském Piranu. Již jsme tam párkrát byli a tak víme, že hloubky, profil dna i bohatost života tam jsou pro potápěče ideální.

Podobně jako v minulých letech bude dětský potápěčský program rozdělen do více úrovní – začátečníci (základní kurz potápění PADI junior OWD), pokročilí (PADI junior AOWD) a pro ty nejpokročilejší kurz Rescue Diver. Podmínkou účasti v dětském potápěčském programu je minimální věk 10 let a absolvování bazénové přípravy v průběhu zimy a jara 2022.

Dospělí potápěči se mohou v rámci tohoto klubového výletu potápět nezávisle na našem programu nebo se přihlásit do některého z pokročilých kurzů. Pro ty, kteří se ještě nepotápí a nemají potápěčskou kvalifikaci jsme připravili možnost absolvovat základní potápěčský kurz OWD. S ním je ovšem potřeba začít nejpozději měsíc před odjezdem bazénovým tréninkem (4 až 5 lekcí ve večerních hodinách).

Termín
31. 07. – 06. 08. 2022

Místo
Slovinsko, Piran

Doprava
Vlastní / popř. pro SCUBA GANG námi organizovaná

Ubytování
Dvou, tří nebo čtyř lůžkové apartmány.
Apartmány se nacházejí v bezprostřední blízkosti potápěčského centra. Pokoje mají kuchyňku a sociální zařízení. V okolí jsou k dispozici restaurace, kavárny, obchody.
Všechny apartmány odpovídají běžnému turistickému standardu. Pro ty z vás, kteří mají vyšší nároky na ubytování, zajistíme na vyžádání hotel.
V historickém centru města není dovoleno parkování. Automobily je nutno nechat na placeném parkovišti za cca EUR 100 / týden.

Potápění
Potápěčský program probíhá u dive centra, které leží ve městě, na kraji promenády přímo u moře. V dive centru je k dispozici šatna, sprchy, toalety, učebna. Potápěčské výstroje zůstávají celou dobu pobytu v dive centru.

Program
1. den: Příjezd na místo, ubytování, úvodní schůzka všech účastníků.
2. až 6. den: Dětský potápěčský program, výcvik kurzů OWD, AOWD, RD, DM, Nitrox, Podvodní fotografování. Pro potápěče, kteří se neúčastní kurzů a potápí se bez průvodce v rámci předem domluvených týmů – volné potápění, přičemž počet ponorů za den není omezen.
7. den: Odjezd.
Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák, Kateřina Líbalová.

Podmínky pro potápění
Teplota vody bývá v létě 23 – 25°C. Viditelnost 6 až 12 m.
Potápěčské vybavení musí odpovídat požadavkům jednotlivých kurzů.

Potápěčské programy a nákladyUbytování na 6 nocí

Ubytovací a turistická taxa

5 dnů potápění s instruktorem

Plná penze - snídaně, obědy, večeře

Doprava tam i zpět

Půjčení kompletní potápěčské výstroje v ceně

Poplatky místnímu potápěčskému centru v ceně*

5 dnů potápění bez průvodce v rámci buddy týmu

Celkové náklady

Scuba Gang bez rodičů

Dětský potápěčský program

40.000 Kč

Scuba Gang s rodiči

Dětský potápěčský program

26.000 Kč

Dospělý potápěč

Dospělá osoba s partnerm na potápění

16.000 Kč

Dospělý nepotápěč

Doprovod

13.000 Kč

* Poplatky místnímu potápěčskému centru zahrnují přístup do zázemí dive centra – šatna, sprchy, toaleta. )
Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.
Harmonogram plateb: záloha 10.000 Kč v okamžiku přihlášení, doplatek nejpozději 30 dní před odjezdem.
Počet míst je omezen, takže účast má jistou prvních 20, kteří splní podmínky účasti, zaplatí zálohu a pošlou přihlášku.
Cestovní agentura Kapr Divers, s.r.o. organizuje pouze potápěčský program. Ostatní služby klienti platí přímo jejich poskytovatelům. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.


  Rezervační formulář
  Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

  Najdete nás také zde

  kontakt

  Kapr Divers, s. r. o.
  cestovní agentura
  Náměstí Svatopluka Čecha 2
  Praha 10, 101 00

  Obchodní údaje

  IČ: 26172542, DIČ: CZ26172542
  bankovní spojení: Raiffeisenbank,
  č. účtu: 56403028/5500

  Společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 76777

  © 2018-2024 Kapr Divers, s. r.o.
  Všechna práva vyhrazena
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram