+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
+420 777 237 984
info@kaprdivers.cz
PADI
Dive Center #3698

Plavání

Náš kurz plavání pro děti má pro začátečníky cíl získat kladný vztah k vodě a rozvíjet základní plavecké dovednosti.

V pokročilých kurzech se děti učí správnou techniku plaveckých způsobů prsa, kraul a znak a zvyšují si fyzickou kondici. Z našich kurzistů nevychováváme závodníky, ale dbáme na to, aby se ve vodě cítili dobře, bavili se a třeba si našli koníček i kamarády na celý život. Pokud už se vaše dítě cítí jako ryba ve vodě, mohlo by ho bavit i šnorchlování nebo potápění.
Účast v kurzech plavání není omezena minimálním věkem, nicméně dítě musí být schopno samostatně komunikovat a přijímat instrukce.
Pokud dítě v kurzu pro začátečníky zatím neumí potopit obličej a splývat v poloze na břiše, může si instruktor vyžádat asistenci rodiče ve vodě.

Instruktoři: Petr SlezákZdenka Fantová

Školní rok 23/24, 2. POLOLETÍ, bazén Pražačka, 21. 2. 2024 - 26. 6. 2024

TermínProgramPočet lekcíCena
Středa
16:45 - 17:30
Plavání začátečníci1712.240 Kč
Středa
16:45 - 17:30
Plavání pokročilí1712.240 Kč
Středa
17:30 - 18:15
Plavání rodiče s dětmi1712.240 Kč

Státní svátky, prázdniny a jiné termíny, ve kterých se lekce nekoná: 1/5, 8/5


  Přihláška do dětského kurzu
  Co o nás říkají rodiče?

  Na kursy Kapr Divers jsme přišly s dcerou víceméně náhodou. Myslím, že jí o nich řekl kamarád. A jsem moc ráda, že tam chodí, objevila pro sebe doslova nový svět. Naučila se dobře plavat a potápět a pak navíc, jako bonus, si oblíbila podmořský svět a potápění se vším tím vybavením. Jsem na ni pyšná, že zvládla své první zkoušky, a jsem ráda, že ji to baví. Navíc podle vyprávění to vypadá, že našla super partu, nejen vrstevníků, ale i instruktorů. Díky!
  Všechny tři naše děti se naučily plavat u Kapr Divers. Po absolvování několika různých kurzů nám kamarádi doporučili Kapr Divers. Nejprve jsme váhali – dají se najít i levnější kurzy – ale děti byly po pár lekcích nadšené a už jsme je nikdy nemuseli přemlouvat, že musí na plavčo. Já si myslím, že instruktoři svou práci milují a ta radost z nich sálá. Baví je co dělají a chtějí svou radost z vody přenést na ostatní, což se jim skvěle daří. Naše děti chodí roky a byť už dávnou plavou výborně, stále chtějí chodit dál. Postupně se naučily šnorchlovat a na dovolených u moře se obdivně dívám jak jsou pod vodou klidní a vyrovnaní. Dvě starší děti za začaly potápět, dokončily OWD kurz a radují se z krásy přírody. Petr Slezák se svým týmem skvěle vede i Scuba Gang teenagerů, kteří se těší jak budou objevovat svět pod vodou. A navíc jsou ve společnosti inspirativních lidí, kteří je hezky formují.
  Tomáš je z Vašeho kurzu nadšený, dokonce o potápění napsal básničku “Janek a voda”- byl to domácí úkol z ČJ.

  Co o nás říkají děti?

  Míša, 14 let: Už od mala jsem ráda šnorchlovala a obecně objevovala vodu a to, že jsem měla možnost šnorchlovat a potápět se jen 1 týden v roce mi bylo málo. Tak jsme s mámou začaly hledat nějaké kurzy. Narazily jsme na Kapr Divers na kurz šnorchlování a od první lekce jsem byla naprosto ohromená. Petr na nás byl strašně hodný, byla tam sranda, hráli jsme různé hry a hlavně postupně překonávali sami sebe. S kamarádem jsme poté našli potápění s přístrojem. Oba dva jsme si to zamilovali. Mě osobně nejvíc baví Petrova záchranářská rozcvička. A tento rok jsme si také jeli udělat potápěčský průkaz. Ale jedním průkazem to rozhodně nekončí.

  Jak u nás kurz probíhá?

  Na našem YouTube kanálu najdete více videí z našich kurzů a dobrodružství a na Facebooku i další fotky. Budeme rádi, když nás začnete sledovat.

  Související kurzy

  Fotogalerie kurzu

  ×
  Najdete nás také zde

  kontakt

  Kapr Divers, s. r. o.
  cestovní agentura
  Náměstí Svatopluka Čecha 2
  Praha 10, 101 00

  Obchodní údaje

  IČ: 26172542, DIČ: CZ26172542
  bankovní spojení: Raiffeisenbank,
  č. účtu: 56403028/5500

  Společnost je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 76777

  © 2018-2024 Kapr Divers, s. r.o.
  Všechna práva vyhrazena
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram