+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

KURZ ŠNORCHLOVÁNÍ PRO DĚTI

Dětský kurz nádechového potápění je program, jehož cílem je výuka správného používání základní potápěčské výstroje (maska, šnorchl a ploutve). Děti se učí technikám nádechového potápění neboli freedivingu, trénují způsoby zanořování, plavání s ploutvemi a spolupráci v týmu. V tomto kurzu si zároveň rozšiřují i své plavecké dovednosti. Dáme jim pevné základy, na kterých pak můžou dále stavět. Ať už se později rozhodnou věnovat freedivingu nebo přístrojovému potápění. Dovolené u moře si tak ještě více užijí a dost možná získají vášeň na celý život.

Předpoklady pro účast: dítě je schopno uplavat 200 metrů bez pomůcek a má zvládnuté základy tří plaveckých způsobů – kraul, prsa, znak. Účast v kurzu není věkově omezena. Dětem masku, šnorchl i ploutve můžeme zapůjčit (bez příplatku). Pokud se vaše dítě ještě ve vodě necítí plně sebevědomě, doporučujeme nejdřív absolvovat náš kurz plavání.

Instruktoři: Petr Slezák, Jana Hřebejková, Kateřina Líbalová, Jiří Řezníček

Pro přihlášení dítěte do kurzu klikněte na příslušnou lekci v rozvrhu.

Školní rok 2019/2020, 2. POLOLETÍ, bazén Pražačka, 4. 3. 2020 - 24. 6. 2020

Lekce probíhají na této adrese:
Bazén Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19
Praha 3
130 00

Podívejte se na naše videa, jak u nás kurz probíhá.

Na našem YouTube kanálu najdete více videí z našich kurzů a dobrodružství a na Facebooku i další fotky. Budeme rádi, když nás začnete sledovat. Pokud byste se ve šnorchlování chtěli zlepšit i vy, pořádáme jednou za čas víkendový kurz freedivingu pro dospělé. Pak budete dětem v jejich vodních zážitcích ideálním parťákem.