+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ ENGLISH

PROČ SE POTÁPĚT S KAPR DIVERS

Výuce potápění se věnujeme od roku 1996, potápění nás baví, je to náš život, naše vášeň a věříme, že je to na nás vidět. Zakládáme si na kvalitní a detailní výuce zaměřené především na praxi. Zároveň chceme, aby  pro vás byla výuka zábavou a objevovaním. Věříme, že vše má svou hodnotu. Nehledejte u nás nejnižší ceny, ale osobní přístup, profesionalitu a kvalitu prověřenou naším vzděláním a dlouhými roky praxe. V roce 2002 jsme získali mezinárodní ocenění za kvalitu výuky PADI ***** potápěčské centrum a tuto známku kvality si neseme dodnes. Naši instruktoři certifikovali více než 2.000 potápěčů.

Před účastí v kurzu by vás mělo zajímat, kdo vás bude učit, jaké k tomu má oprávnění, jakou kvalifikaci a zkušenosti. Vždy se snažte získat na svého instruktora nebo školu potápění nějaké reference a doporučení od vašich známých a přátel. Dále by vás mělo zajímat, kde a jak vás bude instruktor učit a co všechno v kurzu dostanete.

Důležitou otázkou je i to, co pro vás vaše potápěčská škola bude dělat po kurzu. Kurzem potápění procházíte proto, abyste se naučili potápět, mohli cestovat, poznávat nová místa a potkávat se s lidmi s podobnými zájmy. V tom všem vám pomůžeme. Náš neformální potápěčský klub sdružující potápěče všech kvalifikačních úrovní je velmi aktivní. Pořádáme výlety za potápěním po Čechách i do zahraničí, zájezdy s potápěčským programem i expediční průzkumné výpravy.

Zajímá vás, co se skrývá pod hladinou jezera, jací zde žijí obyvatelé a chcete je poznat blíž? Nebo vás baví trojrozměrný pohyb a klidné bublání vaší dýchací automatiky? Fascinují vás vraky potopených lodí nebo pestrý život v korálových mořích? Chcete se potápět s delfíny, velrybami, v jeskyních, mořích, řekách, horských jezerech, pod ledem, ve dne, v noci, z lodi nebo ze břehu? To vše s námi můžete zažít na vlastní oči.

Prohlédněte si fotografie na těchto stránkách, alba na našem facebooku nebo videa na naše youtube kanálu. Všechna jsou autentická, všechna vznikla při našich kurzech, výletech, zájezdech a jiných akcí. Jestli se vám líbí, vězte, že je jen na vás, jestli na dalších fotkách nebo videopohlednicích budete i vy.

Pokud hledáte, kde se dá kurz potápění udělat za co nejkratší dobu nebo za co nejnižší cenu, tak tyto stránky s klidným svědomích opusťte, neboť byste u nás asi nenašli, to co hledáte.

Na našich stránkách najdete mnohé, kromě potápěčského vybavení. To neprodáváme anonymně na internetu, ale v našem kamenném obchodě. Věříme totiž, že osobní přístup a naše “know how” je to, co zákazník ocení především. Pokud hledáte něco z toho, zastavte se u nás v Kapr Divers. Jsme tu pro vás.

Tým Kapr Divers