fbpx
+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ ENGLISH

KURZ POTÁPĚNÍ PRO DĚTI – SCUBA GANG

Obsahem kurzu pro začátečníky je seznámení se s přístrojovým potápěním zábavnou formou a trénink správného použití potápěčského přístroje v bezpečných podmínkách bazénu. Jednotlivé dovednosti kopírují program PADI Open Water Diver kurzu, avšak formy výuky jsou přizpůsobeny věku dětí. Kromě výuky přístrojového potápění si děti v tomto kurzu také dále rozvíjí správnou techniku plavání a šnorchlování.

Kurz potápění pro pokročilé je určen všem dětem, které jsou již certifikovány na některé potápěčské úrovni. Náplň jejich potápěčského tréninku je nejen výuka nových dovedností (např. záchranné postupy ve vodě), ale i opakování základních postupů a bezpečnostních pravidel.

Předpoklady pro účast: dítě je schopno uplavat 200 metrů bez pomůcek, má zvládnuté základy plaveckých způsobů kraul, znak a prsa a umí používat masku, šnorchl a ploutve. Není potřeba kupovat žádnou výstroj, vše je v ceně kurzu. Minimální věk 10 let.

Instruktoři: Petr Slezák, Jana Hřebejková, Kateřina Líbalová, Jiří Řezníček

Pro přihlášení dítěte do kurzu klikněte na příslušnou lekci v rozvrhu. Kurz je možné zaplatit pouze jako celek.

Školní rok 2021/2022, 1. POLOLETÍ, bazén Suchdol, 5. 10. 2021 - 3. 3. 2022

Státní svátky, prázdniny a jiné termíny, ve kterých se lekce nekoná: 28/10, 23/12, 28/12, 30/12

Co o nás říkají rodiče?

Na kursy Kapr Divers jsme přišly s dcerou víceméně náhodou. Myslím, že jí o nich řekl kamarád. A jsem moc ráda, že tam chodí, objevila pro sebe doslova nový svět. Naučila se dobře plavat a potápět a pak navíc, jako bonus, si oblíbila podmořský svět a potápění se vším tím vybavením. Jsem na ni pyšná, že zvládla své první zkoušky, a jsem ráda, že ji to baví. Navíc podle vyprávění to vypadá, že našla super partu, nejen vrstevníků, ale i instruktorů. Díky!
Všechny tři naše děti se naučily plavat u Kapr Divers. Po absolvování několika různých kurzů nám kamarádi doporučili Kapr Divers. Nejprve jsme váhali – dají se najít i levnější kurzy – ale děti byly po pár lekcích nadšené a už jsme je nikdy nemuseli přemlouvat, že musí na plavčo. Já si myslím, že instruktoři svou práci milují a ta radost z nich sálá. Baví je co dělají a chtějí svou radost z vody přenést na ostatní, což se jim skvěle daří. Naše děti chodí roky a byť už dávnou plavou výborně, stále chtějí chodit dál. Postupně se naučily šnorchlovat a na dovolených u moře se obdivně dívám jak jsou pod vodou klidní a vyrovnaní. Dvě starší děti za začaly potápět, dokončily OWD kurz a radují se z krásy přírody. Petr Slezák se svým týmem skvěle vede i Scuba Gang teenagerů, kteří se těší jak budou objevovat svět pod vodou. A navíc jsou ve společnosti inspirativních lidí, kteří je hezky formují.
Tomáš je z Vašeho kurzu nadšený, dokonce o potápění napsal básničku „Janek a voda“- byl to domácí úkol z ČJ.

Co o nás říkají děti?

Míša, 14 let: Už od mala jsem ráda šnorchlovala a obecně objevovala vodu a to, že jsem měla možnost šnorchlovat a potápět se jen 1 týden v roce mi bylo málo. Tak jsme s mámou začaly hledat nějaké kurzy. Narazily jsme na Kapr Divers na kurz šnorchlování a od první lekce jsem byla naprosto ohromená. Petr na nás byl strašně hodný, byla tam sranda, hráli jsme různé hry a hlavně postupně překonávali sami sebe. S kamarádem jsme poté našli potápění s přístrojem. Oba dva jsme si to zamilovali. Mě osobně nejvíc baví Petrova záchranářská rozcvička. A tento rok jsme si také jeli udělat potápěčský průkaz. Ale jedním průkazem to rozhodně nekončí ;).
Lekce probíhají na této adrese:
Bazén Suchdol – Sportcentrum ČZU
Sídlištní 1073/3
Praha-Suchdol
165 00

Podívejte se na naše videa, jak u nás potápění s dětmi probíhá.

Na našem YouTube kanálu najdete více videí z našich kurzů a dobrodružství a na Facebooku i další fotky. Budeme rádi, když nás začnete sledovat. Pro děti i jejich rodiče plánujeme několikrát ročně dovolenou spojenou s potápěním. Stačí sledovat naši sekci Cestování. Vůbec nevadí, pokud se potápí jen váš potomek, nepotápěči jsou samozřejmě vždy vítáni.