+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

Rudé moře, Marsa Shagra, potápění pro děti i dospělé

08/08/2020 - 15/08/2020

Rudé moře je nejkrásnější korálové moře na světě. Z Prahy je navíc dosažitelné jen 4,5 hodinovým letem.

Po několika letech dětského potápěčského programu v Chorvatsku a ve Slovinsku jsme se rozhodli v létě 2019 uspořádat pro naše junior potápěče (a nejen pro ně) potápěčský program na úžasném místě v Marsa Shagra Village. Kvalitou tento resort vysoce převyšuje egyptský standard. Vesnička nabízí ubytování v několika variantách – od stanů, přes bungalovy až po klimatizované delux chalet. Dospělí potápěči se navíc mohou na nádherném útesu potápět se svým parťákem bez doprovodu místního průvodce a v časech, které si sami zvolí. Pětidenní balíček potápěčského programu je v době od 06:00 do 17:00 počtem ponorů neomezený.

Termín

08. 08. – 15. 08. 2020

Místo

Egypt, Marsa Shagra

Doprava

Letecky

Ubytování a strava

Eco kemp Marsa Shagra leží 35 km od letiště a nabízí různé typy ubytování. Strava formou plné penze. Snídaně, obědy, večeře a lehké svačiny v odpoledních hodinách jsou podávány v otevřené restauraci s výhledem na moře. Nealkoholické nápoje (Pepsi, Sprite, Fanta), minerální voda, čaj, káva jsou zdarma a jsou zahrnuty v balíčku s plnou penzí. Zakoupit se dá zmrzlina, espresso, fresh džusy, lehké nealkoholické nápoje, čokoládové tyčinky, sušenky, egyptské pivo.

AC Deluxe Chalet

Klimatizované Chalet  s výhledem na majestátní hory na jedné straně a Rudé moře na straně druhé. Dvě terasy poskytují dech beroucí výhledy. Každý pokoj má přímý výhled na moře. K dispozici se dvěma oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Možnost přistýlky pro třetí osobu. AC Chalet je vybaven šatní skříní, nočními stoly, posezením, klimatizací, minibarem, digitálním sejfem, varnou konvicí, čajem a kávou. Deluxe Chalety jsou dále vybaveny sociálním zařízením a ručníky.

Chalet Standard

Chalety jsou zděné domky s vlastním sociálním zařízením a ručníky. Dvě terasy poskytují nádherné výhledy. Chalety měří 4 x 6 metrů a jsou k dispozici se dvěma oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Dále jsou vybaveny šatní skříní nočními stoly, posezením.

Hut

Kamenné domky HUT jsou jednoduché dvojlůžkové pokoje 3,5 x 3,5 metru. Jsou umístěné na pláži a nabízejí nerušený výhled na moře. Vybavené jsou dvěma jednoduchými postelemi s nočními stolky s lampičkou, skříní a větrákem. Sociální zařízení jsou společná. Ručníky jsou v případě potřeby zdarma k dispozici na recepci a plážové osušky si lze na místě za poplatek vypůjčit.

Royal tent

Velké stany – Royal Tent jsou nejoblíbenější a nejžádanější formou ubytování. Vnitřní rozměry činí 5 x 5 metrů a jsou vybaveny nábytkem, minibarem, větrákem, sedacími pytli se stolem a posezením. Royal Tent jsou k dispozici se dvěma oddělenými postelemi nebo s dvojlůžkem. Možnost přistýlky pro třetí osobu. Sociální zařízení jsou společná. Ručníky jsou v případě potřeby zdarma k dispozici na recepci a plážové osušky si lze na místě za poplatek vypůjčit.

Tent

Tents (stany) jsou jedním z hlavních znaků naší základny a zároveň vzrušující vzpomínkou z počátku budování základny. Stany jsou mezi navštěvníky hodně oblíbené, méně konfortu plně vynahradí nevšední a romantická atmosféra. Stany jsou umístěné přímo na pláži v blízkosti moře. Rozměry 3,5 x 3,5 metru s ručně vyráběným nábytkem, osvětlením, zásuvkou a posezením pouhých pár metrů od moře. Stany jsou k dispozici se dvěma oddělenými postelemi a společným sociálním zařízením. Ručníky jsou v případě potřeby zdarma k dispozici na recepci a plážové osušky si lze na místě za poplatek vypůjčit.

Program

1. den: Přílet na letiště Marsa Alam, transfer do Marsa Shagra (30 min), ubytování, úvodní schůzka všech účastníků.
2. až 6. den: Dětský program, výcvik kurzů OWD, AOWD, RD, DM, Nitrox, Podvodní fotografování. Pro potápěče, kteří se neúčastní kurzů – volné potápění, přičemž počet ponorů za den není omezen. Potápí se bez průvodce, v buddy týmech.
7. den: Volný den.
8. den: Odlet
Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák, Jana Hřebejková.

Podmínky pro potápění

Teplota vody bývá v létě 25 – 29°C. Viditelnost 10 až 25 m.
Potápěčské vybavení musí odpovídat požadavkům jednotlivých kurzů. Požadovaná potápěčská výstroj zahrnuje: masku, ploutve, neoprenový oblek, boty, BCD, automatiku, kompas, počítač, bójku.

Ceny a varianty ubytování + potápěníLetenka

Transfer z letiště Marsa Alam

Týdenní ubytování

Plná penze - snídaně, obědy, večeře

Voda, káva, čaj, limo

5 dnů potápění s doprovodem instruktora Kapr Divers

Půjčení kompletní potápěčské výstroje v ceně

5 dnů potápění bez průvodce

Klimatizované Chalet Deluxe

Chalet Standard

Hut

Royal Tent

Tent

Scuba Gang*

Dětský potápěčský program

37.900 Kč

37.000 Kč

34.200 Kč

34.200 Kč

33.200 Kč

Potápěč

Dospělá osoba s týdenním potápěním

27.900 Kč

27.000 Kč

24.200 Kč

24.200 Kč

23.200 Kč

Nepotápěč

Dospělá osoba bez potápění

23.300 Kč

22.400 Kč

19.600 Kč

19.600 Kč

18.600 Kč

Nepotápěč

junior

Dítě do 16 let bez potápění

v doprovodu rodičů

21.400 Kč

20.600 Kč

18.200 Kč

18.200 Kč

17.300 Kč

* Podmínkou účasti v dětském potápěčském programu je minimální věk 12 let a potápěčská kvalifikace junior OWD.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.
Harmonogram plateb: záloha 15.000 Kč v okamžiku přihlášení, doplatek nejpozději 30 dní před odletem.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
08/08/2020
Ukončení:
15/08/2020
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Kapr Divers