+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jih Norska

17/08/2019 - 24/08/2019

Potápěčský klubový výlet do jižního Norska s vyváženou kombinací vrakových a přírodních ponorů, ze břehu i z lodi. Norsko je po celé své délce od jihu k severu nádhernou zemí s překrásnou divokou přírodou. Výhodou potápění na jihu Norska je relativně krátká dojezdová vzdálenost.

Termín

17. 08. – 24. 08. 2019

Místo

Norsko, Kristiansand

Doprava

Vlastní

Ubytování a strava

Šestilůžkové apartmány jsou vybaveny třemi samostatnými ložnicemi a společným obývacím pokojem s kuchyňkou, toaletou a sprchou.
Strava vlastní.

Program potápění

Šestidenní potápěčský program je sestaven z neomezeného potápění ze břehu (přímo v místě ubytování, ale i s možností dojezdu auty na jiné lokality), jednoho výletu lodí na dva vrakové ponory a jednoho výletu lodí na dva přírodní ponory.

Teplota vody na hladině se pohybuje okolo 16 st. C, v hloubce okolo 12 st. C. Viditelnost v rozmezí 5 až 25 m.
Doporučené potápěčské vybavení je suchý oblek a dvě nezávislé automatiky.

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu jsou Jana Hřebejková a/nebo Petr Slezák.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

Cena

23.000 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 7 nocí, 6 dnů neomezeného potápění ze břehu, z toho dva dny/4 ponory výlet lodí, plnění láhví vzduchem, průvodce po místních potápěčských lokalitách, půjčení kajaků a pramiček a doprovodný nepotápěčský program.

Cena nezahrnuje: cestu, stravu, pojištění, půjčovné výstroje, plnění nitroxu, kyslíku a hélia.

Harmonogram plateb:

Záloha 10.000 Kč v okamžiku přihlášení.

Doplatek nejpozději do 17. 06. 2019.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
17/08/2019
Ukončení:
24/08/2019
Rubrika Akce:

Pořadatel

Kapr Divers

Místo konání

Kristiansand
Norsko + Google Mapa