+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jeskynní potápění, Francie

26/10/2019 - 02/11/2019

Oblast Lot v jižní Francii je krásný kus přírody s velmi pestrými možnostmi pro jeskynní potápění. Počet jeskyní, jejich profily, hloubky, viditelnost, barva stěn i přístup k nim z této oblasti dělá takřka ideální místo pro trénink nejpokročilejších potápěčských postupů.

Termín

26. 10. – 2. 11. 2019

Místo

Francie, oblast Lot

Doprava

Vlastní

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje ve vile se zahradou a bazénem vybavené kuchyní, dvěma společenskými místnostmi, sociálním zařízením.

Potápění

Potápěčský program je naplánovaný na 6 dní. Předběžný program ponorů zahrnuje:

  • Ressel
  • Trou Madame
  • Marchepied
  • Landenouse
  • Cunhac
  • Cabouy
  • Truffe

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

Program

1. den: Příjezd na místo, ubytování.

2. až 7. den: Potápěčský program.

8. den: Odjezd.

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák, Jana Hřebejková.

Cena

ubytování ve dvoulůžkových pokojích v prvním patře 130 EUR/os./týden

Cena plnění cca 100 EUR/os./týden.

Počet míst je omezen kapacitou lůžek ve vile. Přihláška se stává platnou v okamžiku uhrazení ceny za ubytování. Konkrétní pokoje si jednotliví účastníci mohou rezervovat v pořadí, v jakém se přihlásili. Přednost v přihláškách mají účastníci kurzu jeskynního potápění a buddy týmy certifikovaných jeskynních potápěčů vyškolených v Kapr Divers. Teprve zbylá místa budou nabídnuta dalším zájemcům, kteří musí mít předem domluveného parťáka na ponory.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Místo konání

Jižní Francie
Gramat, Francie

Pořadatel

Kapr Divers

Ostatní

Minimální požadovaná potápěčská kvalifikace
Tec Cave Diver, nebo účastník kurzu