+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ ENGLISH

Načítám Akce

« Všechny Akce

Egypt – Rudé moře, potápěčské safari, Thistlegorm a Brothers Islands

09/05 - 16/05

Potápěčské safari na lodi je nejoblíbenější volbou všech, kteří si chtějí užít zajímavé lokality vzdálené od pobřeží a turistického ruchu a skvěle si vyčistit hlavu. Zároveň chtějí mít svobodu výběru kolik ponorů za den uskuteční.

Naše trasa je zaměřena na to nejlepší z Rudého moře – kombinaci vrakového potápění a korálových útesů. Vyplujeme z Hurghady směrem na sever. Zastavíme mimo jiné na útesu Abu Nuhas s vraky Carnatic a Ghiannis D, potom přeplujeme Gubalskou úžinu k útesu Ras Mohamed, který patří mezi nejkrásnější lokality světa. Další zastávkou bude Thistlegorm – jeden z nejoblíbenějších a nejzajímavějších vraků, na jehož palubě jsou dodnes tanky, auta, vojenské náklaďáky plné motorek, lokomotiva. 110 metrů dlouhý vrak můžete proplavat křížem krážem a sáhnout si na historii. Od Thistlegormu se vydáme na jih k Brothers Islands, což jsou dva ostrovy uprostřed širého moře s velkou šancí na žraloky nebo manty.

Program je postaven tak, aby se ponorů mohli účastnit začátečníci, pokročilí, junioři i senioři. Potápěčům se základní kvalifikací OWD nabízíme v rámci této plavby zvýšení své kvalifikace na úroveň AOWD za zvýhodněnou cenu 5.000 Kč vč. PADI certifikace. Teorie ke kurzu probíhá před odletem v Praze. Doporučená kvalifikace a zkušenosti jsou AOWD + 50 ponorů.

Termín

9. 5. – 16. 5. 2021

Místo

Egypt, Rudé moře, severní plavba

Doprava

Letecky, Praha – Hurghada

Ubytování a strava

Komfortní motorová jachta Miracle 1 o délce 30 m a šířce 8 m se třemi palubami. Na lodi je 12 dvoulůžkových kajut s vlastní klimatizací i sociálním zařízením. 8 DBL kajut je v podpalubí, 4 DBL kajuty jsou na horní palubě – příplatkové za 2.000 Kč/ kajutu. Kajuty na horní palubě mají vždy dvě společnou klimatizaci.

Strava all inclusive.

Program potápění

Severní safari začínáme v přístavu v Hurghadě, míříme na sever k jižnímu cípu Sinajského poloostrova a vracíme se zpět do Hurghady. Navštívíme známé vraky, jako je Thistlegorm, Carnatic, Ghianis D, Chrisoula K, Dunraven, přírodní park Ras Mohamed, korálové útesy El Fasma, Umm Gammar, delfíny na Shaab El Erg a další.

O konkrétním itineráři plavby rozhoduje kapitán lodi s přihlédnutím k předpovědi počasí a preferencím potápěčů.

Potápěči se základní kvalifikací OWD nebo děti s juniorskou kvalifikací mají program ponorů omezen ve smyslu hloubek. Může se tak stát, že na některých lokalitách se nebudou moci potápět. K nočním ponorům je nutná kvalifikace AOWD (junior AOWD).

První a poslední z šesti potápěčských dní se potápíme jednou za den. Ostatní dny tři až čtyři ponory denně. Poslední noc je na lodi nebo v hotelu.

Instruktoři Kapr Divers na této plavbě jsou Jana Hřebejková a/nebo Petr Slezák.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

Náklady

28.000 Kč + aktuální cena letenky

Cena zahrnuje: letenku vč. poplatků a hmotnosti zavazadel 23 kg (zvýšení hmotnosti zavazadel na 30 kg je možné za 1.500 Kč na cestu tam i zpět), transfer z letiště, 6 dní ubytování na lodi ve dvoulůžkové kajutě vč. all inclusive stravování, 6 dní potápění vč. 12 l láhve, zátěže a služeb průvodce.

Cena nezahrnuje: vízum (USD 25 – 60 dle aktuální ceny na letišti po příletu), marine park poplatek (EUR 60 na místě), pojištění, půjčovné výstroje, alkoholické nápoje, spropitné pro posádku (cca 40 EUR), Nitrox 5 EUR za láhev, 40 EUR za jinou než 12 l láhev na týden (15 l, dětská láhev…) na vyžádání, příplatek 2.000 Kč za kajutu na horní palubě na vyžádání.

Harmonogram plateb:

Záloha 20.000 Kč v okamžiku přihlášení.

Doplatek nejpozději do 13. 04. 2021.

Cestovní agentura Kapr Divers, s.r.o. organizuje pouze potápěčský program. Ostatní služby klienti platí přímo jejich poskytovatelům. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
09/05
Ukončení:
16/05
Rubrika Akce:

Místo konání

Rudé moře, Egypt
Hurghada, Egypt + Google Mapa

Pořadatel

Kapr Divers

Ostatní

Minimální požadovaná potápěčská kvalifikace
OWD

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ PŮJČOVNY

Jméno a příjmení: *
Email: *
Telefon: *
Potápěčská kvalifikace:*
Datum vypůjčení:*(RRRR-MM-DD)
Datum vrácení:*(RRRR-MM-DD)
Počet půjčených dní:...

Počet ponorů / datum posledního ponoru:*
Maska + šnorchl
50 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Ploutve
50 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Neopren
160 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Neoprénové boty
100 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Neoprénové rukavice
100 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Kompenzátor vztaku (BCD)
140 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
BCD Křídlo + backplate s postrojem
190 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Počítač Freedom Advanced Nitrox
190 Kč/ks/den
Počet kusů:
Svítilna Scot 3PL
160 Kč/ks/den
Počet kusů:
Signální bóje
50 Kč/ks/den
Počet kusů:
Cívka 17m
50 Kč/ks/den
Počet kusů:
Automatika
190 Kč/ks/den
Počet kusů:
TEC automatika pravý post
130 Kč/ks/den
Počet kusů:
TEC automatika levý post
170 Kč/ks/den
Počet kusů:
DECO – stage automatika 02 čistá
130 Kč/ks/den
Počet kusů:
Tlaková láhev
140 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Dvojče
200 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Deco – stage lahev
150 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Zátěžový opasek
30 Kč/ks/den
Počet kusů:
Olovo
5 Kč/kg/den
Počet kusů: Poznámka:
Suchý oblek
1000 Kč/ks/den
Počet kusů: Poznámka:
Skůtr SUEX Xjoy14
1500 Kč/ks/den
Počet kusů:
Přepravní bedna
40 Kč/ks/den
Počet kusů:
Celkem:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle GDPR
Zobraz detail
Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat
Odeslat