+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

Egypt – Rudé moře, potápěčské safari, St. Johns – hluboký jih

17/05/2020 - 24/05/2020

Potápěčské safari na lodi je nejoblíbenější volbou všech, kteří si chtějí užít zajímavé lokality vzdálené od pobřeží a turistického ruchu a skvěle si vyčistit hlavu. Zároveň chtějí mít svobodu výběru kolik ponorů za den uskuteční.

Trasa naší plavby bude tentokrát směřovat vodami Rudého moře jižně až k útesům St. Johns. Safari bude tedy zaměřeno hlavně na pestrý korálový život, velké mořské živočichy a členité útesy.

Program je postaven tak, aby se ponorů mohli účastnit pokročilí potápěči s minimální kvalifikací AOWD a zkušeností alespoň 40 ponory nad rámec kurzů.

Termín

17. 05. – 24. 05. 2020

Místo

Egypt, Rudé moře

Doprava

Letecky, Praha – Marsa Alam

Ubytování a strava

Luxusní motorová jachta Lighthouse1 s nadstandardním vybavením o délce 30 m a šířce 8 m se třemi palubami a velmi zkušenou profesionální posádkou. Na lodi je 12 dvoulůžkových kajut s vlastní klimatizací i sociálním zařízením. 8 DBL kajut je v podpalubí, 4 DBL kajuty jsou na horní palubě – příplatkové za 2.000 Kč/ kajutu. Kajuty na horní palubě mají vždy dvě společnou klimatizaci.

Strava all inclusive.

Program potápění

Safari začínáme naloděním v přístavu Port Ghalib. Navštívíme jak mělké korálové zahrady, tajemné kaverny tak i hluboké osamocené útesy.

Útesy St. Johns se nachází na úrovni egyptsko súdánských hranic.

O konkrétním itineráři plavby rozhoduje kapitán lodi s přihlédnutím k předpovědi počasí a preferencím potápěčů. První a poslední noc může být na lodi nebo v hotelu.

Instruktoři Kapr Divers na této plavbě jsou Jan Kubrycht a/nebo Petr Slezák.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

Cena

38.000 Kč

Cena zahrnuje: letenku vč. poplatků a hmotnosti zavazadel 23 kg (zvýšení hmotnosti zavazadel na 30 kg je možné za 900 Kč na cestu tam i zpět), transfer z letiště, 6 dní ubytování na lodi ve dvoulůžkové kajutě vč. all inclusive stravování, 6 dní potápění vč. 12 l láhve, zátěže a služeb průvodce.

Cena nezahrnuje: vízum (USD 25 – 60 dle aktuální ceny na letišti po příletu), pojištění, půjčovné výstroje, alkoholické nápoje, spropitné pro posádku (cca 40 EUR), Nitrox 5 EUR za láhev, 40 EUR za jinou než 12 l láhev na týden (15 l, dětská láhev…) na vyžádání, příplatek 2.000 Kč za kajutu na horní palubě na vyžádání.

Harmonogram plateb:

Záloha 20.000 Kč v okamžiku přihlášení.

Doplatek nejpozději do 04. 04. 2020.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
17/05/2020
Ukončení:
24/05/2020
Rubrika Akce:

Pořadatel

Kapr Divers

Ostatní

Minimální požadovaná potápěčská kvalifikace
AOWD + 40 ponorů nad rámec kurzů

Místo konání

Rudé moře, Port Ghalib
Port Ghalib, Egypt + Google Mapa