+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

Egypt – Rudé moře, potápěčské safari, Brothers Islands

04/05/2019 - 11/05/2019

Potápěčské safari na lodi je nejoblíbenější volbou všech, kteří si chtějí užít zajímavé lokality vzdálené od pobřeží a turistického ruchu a skvěle si vyčistit hlavu. Zároveň chtějí mít svobodu výběru kolik ponorů za den uskuteční.

Naše trasa je zaměřena především na korálové útesy a velká zvířata vyskytující se na lokalitách vzdálených od pobřeží. Souostroví Brothers Islands tvoří dva izolované ostrovy několik hodin plavby od pobřeží s úchvatnými stěnami padajícími do velké hloubky. Díky proudům se zde vyskytují žraloci a někdy i manty. Za dobrého počasí máme v plánu strávit na těchto lokalitách 2 až 3 dny. Další dny se budeme potápět na lokalitách v oblasti mezi Hurghadou a Safagou.

Program je postaven tak, aby se ponorů mohli účastnit pokročilí potápěči s minimální kvalifikací AOWD a alespoň 40 ponory nad rámec kurzů. Z bezpečnostních důvodů budou noční ponory organizovány jen na lokalitách u pobřeží.  V oblasti Brothers Islands noční ponory povoleny nejsou.

Termín

04. 05. – 11. 05. 2019

Místo

Egypt, Rudé moře, Brothers Islands

Doprava

Letecky, Praha – Hurghada

Ubytování a strava

Komfortní motorová jachta Valerie  o délce 31 m a šířce 8 m se třemi palubami. Na lodi je 11 dvoulůžkových kajut s vlastní klimatizací i sociálním zařízením. 6 kajut je v podpalubí, 5 kajut na střední a horní palubě – příplatkové za 2.000 Kč/ kajutu.

Strava all inclusive.

Program potápění

Safari začínáme naloděním v přístavu v Hurghadě, míříme na jihovýchod k Brothers Islands a vracíme se zpět do Hurghady.

Prnví den se nalodíme ve 14:00, druhý až šestý den máme v plánu 3 – 4 ponory za den, sedmý den jeden ponor a návrat do přístavu.

O konkrétním itineráři plavby rozhoduje kapitán lodi s přihlédnutím k předpovědi počasí a preferencím potápěčů. Poslední noc je na lodi nebo v hotelu.

Instruktoři Kapr Divers na této plavbě jsou Jana Hřebejková a/nebo Petr Slezák.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

Cena

34.000 Kč při platbě zálohy do 31. 12.2018

38.000 Kč při platbě zálohy po 1. 1. 2019

Cena zahrnuje: letenku vč. poplatků a hmotnosti zavazadel 23 kg (zvýšení hmotnosti zavazadel na 30 kg je možné za 2.000 Kč na cestu tam i zpět), transfer z letiště, 6 dní ubytování na lodi ve dvoulůžkové kajutě vč. all inclusive stravování, 6 dní potápění vč. 12 l láhve, zátěže a služeb průvodce.

Cena nezahrnuje: vízum (USD 25 – 60 dle aktuální ceny na letišti po příletu), vstup do mořské rezervace Brothers Islands (EUR 40 na místě), pojištění, půjčovné výstroje, alkoholické nápoje, spropitné pro posádku (cca 40EUR), Nitrox 5 EUR za láhev, 40 EUR za jinou než 12 l láhev na týden (15 l, dětská láhev…) na vyžádání, příplatek 2.000 Kč za kajutu na horní palubě na vyžádání.

Harmonogram plateb:

Záloha 15.000 Kč v okamžiku přihlášení.

Doplatek nejpozději do 04. 04. 2019.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
04/05/2019
Ukončení:
11/05/2019
Rubrika Akce:

Pořadatel

Kapr Divers

Ostatní

Minimální požadovaná potápěčská kvalifikace
AOWD + 40 ponorů nad rámec kurzů

Místo konání

Rudé moře, Egypt
Hurghada, Egypt + Google Mapa