+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dětský potápěčský program u moře

05/08/2018 čas: 15:00 - 11/08/2018 čas: 10:00

Letos se s našimi junior potápěči vydáme objevovat podmořský svět ve slovinském Piranu. Již jsme tam párkrát byli a tak víme, že hloubky, profil dna i bohatost života tam jsou ideální.

Podobně jako v minulých letech bude dětský potápěčský program rozdělen do více úrovní – začátečníci (základní kurz potápění PADI junior OWD), pokročilí (PADI junior AOWD) a pro ty nejpokročilejší kurz Rescue Diver. Podmínkou účasti v dětském potápěčském programu je minimální věk 8 let a absolvování bazénové přípravy v průběhu zimy a jara 2018.

Dospělí potápěči se mohou v rámci tohoto klubového výletu potápět nezávisle na našem programu nebo se přihlásit do některého z pokročilých kurzů. Pro ty, kteří se ještě nepotápí a nemají potápěčskou kvalifikaci jsme připravili možnost absolvovat základní potápěčský kurz OWD. S ním je ovšem potřeba začít nejpozději měsíc před odjezdem bazénovým tréninkem (4 až 5 lekcí ve večerních hodinách).

Termín

05. 08. – 11. 08. 2018

Místo

Slovinsko, Piran

Doprava

Vlastní
Doporučená cesta: Praha – Brno – Znojmo – Vídeň – Graz – Maribor – Koper – Piran.
nebo
Praha – České Budějovice – Dolní Dvořiště – Linz – Salzburg – Villach – Ljubljana – Postojna – Koper – Piran
Cesta je dlouhá přibližně 750 km.

Ubytování

Dvou, tří nebo čtyř lůžkové apartmány.
Apartmány se nacházejí na různých místech v centru městečka. Nejvzdálenější jsou 10 minut pěšky od potápěčského centra. Pokoje mají kuchyňku a sociální zařízení. V bezprostředním okolí jsou k dispozici restaurace, kavárny, obchody.
Všechny apartmány odpovídají běžnému turistickému standardu. Pro ty z vás, kteří mají vyšší nároky na ubytování, zajistíme na vyžádání hotel.
V historickém centru města není dovoleno parkování. Automobily je nutno nechat na placeném parkovišti za cca EUR 70 / týden.

Potápění

Potápěčský program probíhá u dive centra, které leží ve městě, na kraji promenády přímo u moře. V dive centru je k dispozici šatna, sprchy, toalety, učebna. Potápěčské výstroje zůstávají celou dobu pobytu v dive centru.

Program

1. den: Příjezd na místo, ubytování, úvodní schůzka všech účastníků.
2. až 6. den: Dětský program, výcvik kurzů OWD, AOWD, RD, DM, Nitrox, Podvodní fotografování. Pro potápěče, kteří se neúčastní kurzů – volné potápění, přičemž počet ponorů za den není omezen. Potápí se bez průvodce, v buddy týmech.
7. den: Odjezd.
Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák, Jana Hřebejková.

Podmínky pro potápění

Teplota vody bývá v létě 23 – 25°C. Viditelnost 6 až 12 m.
Potápěčské vybavení musí odpovídat požadavkům jednotlivých kurzů.

Potápěčské programy a cena

Dětský potápěčský program – 20.990 Kč
Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu, 5 dnů potápění (2 ponory denně vč. zázemí dive centra – šatna, sprchy, toaleta), doprovod instruktora na každém ponoru, půjčení kompletní potápěčské výstroje, plnění láhví.
Dětský potápěčský program bez doprovodu rodičů – 36.000 Kč
Cena zahrnuje dopravu tam a zpět, dohled dospělé osoby, stravu formou plné penze, ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu, 5 dnů potápění (2 ponory denně vč. zázemí dive centra – šatna, sprchy, toaleta), doprovod instruktora na každém ponoru, půjčení kompletní potápěčské výstroje, plnění láhví.
Dospělý potápěč – 13.590 Kč
Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu, 5 dnů potápění (vč. zázemí dive centra – šatna, sprchy, toaleta), plnění láhví.
Minimální předpoklad pro účast: alespoň základní potápěčská kvalifikace a partner pro potápění.
Cena nezahrnuje doprovod instruktora na ponoru a půjčovné potápěčské výstroje.
Nepotápěč – 9.590 Kč
Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu.
Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.
Harmonogram plateb: záloha 5.000 Kč v okamžiku přihlášení, doplatek nejpozději 30 dní před odjezdem.
Počet míst je omezen, takže účast má jistou prvních 25, kteří splní podmínky účasti, zaplatí zálohu a pošlou přihlášku.
Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, zajišťujeme jen ubytování. Platbu za potápění hradí klienti přímo místnímu potápěčskému centru. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
05/08/2018 čas: 15:00
Ukončení:
11/08/2018 čas: 10:00
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

Kapr Divers

Místo konání

Piran
Piran, Slovinsko + Google Mapa