+420 777 237 984 info@kaprdivers.cz
PADI Dive Center #3698 KALENDÁŘ AKCÍ

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dahab, Rudé moře

12/11/2018 - 19/11/2018

Malé městečko Dahab na Sinajském poloostrově je oblíbeným cílem potápěčů, kteří dávají přednost klidnějším lokalitám a potápění ze břehu. Hotely se zahradami i místní restaurace leží často přímo na břehu moře.

Náš potápěčský program je organizován s průvodcem a účastníkům kurzů se bude věnovat instruktor Kapr Divers. Potápěčské lokality se nacházejí jižně i severně od hotelu a transport na lokality je zajištěn auty. Přímo na lokalitě je většinou zázemí ve formě malé restaurace se stínem a toaletou. Korálové útesy se nacházejí přímo u břehu, takže se stačí obléknout do výstroje a zanořit se na nádherných lokalitách. Kromě začátečníků a rekreačních potápěčů si na své v Dahabu přijdou i techničtí potápěči, kteří mohou prozkoumávat větší hloubky na lokalitách, jako je Blue hole, Canyon, Caves nebo Bells. I dlouhá dekomprese je na korálových útesech zábavná a dá se při ní pozorovat velmi pestrý mořský život.

Termín

12. 11. – 19. 11. 2018

Místo

Egypt, Rudé moře, Dahab

Doprava

Letecky, Praha – Sharm El Sheikh, transfer do Dahabu busem (1 hod.)

Ubytování a strava

Hotel Planet Oasis, který se nachází v centru Dahabu u pláže a potápěčské základny, nabízí ubytování v několika cenových úrovních.

DELUXE SEAVIEW – přízemní pokoje s terasou a výhledem na moře. Koupelna, toaleta, klimatizace, lednice, konvice, bezpečnostní box.

SUPERIOR – přízemní pokoje s terasou nebo balkonem do zahrady. Koupelna, toaleta, klimatizace, lednice, konvice, bezpečnostní box.

BUDGET – jednoduché pokoje bez balkonu. Koupelna, toaleta, klimatizace.

Ubytování je se snídaní.

Program potápění

Ráno po snídani se sejdeme v potápěčském centru, které je přímo v areálu hotelu, připravíme si výstroje a auty, popř. minibusy odjedeme na některou z potápěčských lokalit. Lokality jsou vzdáleny 10 až 30 minut od hotelu. První ponor uskutečníme před obědem, druhý po něm. Pro všechny rekreační potápěče s kvalifikací Nitrox Diver je na všechny ponory k dispozici Nitrox 32.

Potápěči se základní kvalifikací OWD nebo děti s juniorskou kvalifikací mají program ponorů omezen ve smyslu hloubek. K nočním ponorům je nutná kvalifikace AOWD (junior AOWD), který je možno absolvovat s instruktorem Kapr Divers přímo na místě.

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu jsou Jana Hřebejková a/nebo Petr Slezák.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

Cena

Sleva 2.000 Kč při zaplacení zálohy do 15. 7 .2018

DELUXE SEAVIEW – 22.400 Kč

(příplatek za ubytování na jednolůžkovém pokoji 6.000 Kč).

SUPERIOR – 20.600 Kč

(příplatek za ubytování na jednolůžkovém pokoji 3.000 Kč).

BUDGET – 18.400 Kč

(příplatek za ubytování na jednolůžkovém pokoji 2.000 Kč).

Cena zahrnuje: letenku vč. poplatků a hmotnosti zavazadel 23 kg (zvýšení hmotnosti zavazadel na 30 kg je možné za 1.500 Kč na cestu tam i zpět), transfer z letiště, ubytování v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, 5 dní potápění (2 ponory denně) vč. 12 l láhve se vzduchem nebo EAN32, zátěže a služeb průvodce.

Cena nezahrnuje: vízum (USD 25 – 60 dle aktuální ceny na letišti po příletu), pojištění, půjčovné výstroje.

Ceny výbavy a plynů pro TECHNICKÉ POTÁPĚNÍ

dvojče 2 x 12 l. – 13 eur/den

láhev k rebreatherům 3 l. – 4 eur/den

Argonová láhev (vzduch) 0,85 l. – 3 eur/den

Sofnolime Grade 797, 1.0-2.5 mm – 20 kg – 190 eur

V-Weight – 1,5 eur/den

Nitrox 50% – 12 l. tank / 200 bar – 9 eur/den

Kyslík 100% – 6 l. tank / 200 bar – 10 eur/den

Helium – 0,06 eur/l.

Harmonogram plateb:

Záloha 15.000 Kč v okamžiku přihlášení.

Doplatek nejpozději do 10. 10. 2018.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD

Všechny položky označené * jsou povinné.


Odesláním tohoto formuláře souhlasím s tím, aby byly mé osobní údaje zpracovány a uchovávány pro potřeby Kapr Divers, s.r.o. Rovněž souhlasím s tím, aby byly dále použity pro potřeby komunikace mezi mnou a Kapr Divers, s.r.o. a případně byly předány smluvním partnerům Kapr Divers, s.r.o. (výcvikové asociace, přepravní a doručovací služby...). Beru na vědomí, že Kapr Divers, s.r.o. budou shromažďovat osobní údaje, které jim sám/a dobrovolně poskytnu a budou je přiměřeným způsobem chránit proti zneužití. Tento souhlas se shromažďováním, zpracováváním a uchováváním mých osobních údajů uděluji společnosti Kapr Divers, s.r.o. na dobu neurčitou a mohu jej kdykoli v budoucnu odvolat.

Podrobnosti

Zahájení:
12/11/2018
Ukončení:
19/11/2018
Rubrika Akce:

Pořadatel

Kapr Divers

Ostatní

Minimální požadovaná potápěčská kvalifikace
OWD, nebo účastník kurzu

Místo konání

Dahab
Qesm Saint Katrin
Dahab, Egypt
+ Google Mapa