kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Freediving


Freediving Instructors International (F.I.I.) vzniklo díky Martinu Štěpánkovi - světovému šampiónovi ve freedivingu, jednoho z průkopníků ve vzdělání v potápění na nádech a na základě jeho dlouholetých zkušeností s tímto nádherným sportem.

 

Freediving je přirozená forma potápění. Je to vynikající způsob, jak se udržet fit a přitom si nádherně užívat kouzelný svět pod hladinou vody. Potápění bez přístrojů vám umožňuje proplouvat podmořskou hlubinou a být její součástí. Budete přitom obyvateli podmořského světa považováni za jednoho z nich.

 

Naše kurzy vede David Čani, instruktor přístrojového potápění, pracovní potápěč a dlouholetý spolupracovník Martina Štěpánka (držitele několika světových rekordů v nádechovém potápění), se kterým také založili výukový systém Freediving Instructors International. David byl také několik let předsedou AIDA - CZ, aktivně propaguje freediving veřejnosti, podílí se na vyzkumných programech, mimo jiné opakovaně vedl náš národní freedivingový tým a spolu s Martinem zasvětil do tohoto krásného sportu více jak dva tisíce lidí po celém světě.

Freediving kurz - level 1 - bazénový trénink

základní kurz potápění na nádech

Velice atraktivní a zábavný víkendový kurz určený široké veřejnosti zahrnující základy potápění na nádech, bezpečnostní postupy a návod na trénink.

Freediving kurz - level 2

pokročilý kurz potápění na nádech

5 intezivních dnů tréninku u moře, díky kterým maximalizujete své časy na dně, vyzkoušíte si jak se potápět v týmu v reálných podmínkách a posunete si hranice vlastní výkonnosti.

Freediving kurz - level 3

Komfort, výkon, posunování svých limitů. To vše vám program FIT Level 3 nabízí. Po úspěšném absolvování čtyř deního programu budete mít v ruce všechny klíče pro celoživotní rozvoj. Nechejte světového šampióna Martina Štěpánka zasvětit vás do technik a triků pro pokročilou formu potápění na nádech.

 

 

free8-thumb.jpg
free5-thumb.jpg
free3-thumb.jpg
free7-thumb.jpg
free1-thumb.jpg
 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz