kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Jednorázové dětské kurzy


Junior Open Water Diver

Kurz OWD - základní potápěčská kvalifikace mohou absolvovat děti od 10 let. Náplň kurzu je totožná s klasickým OWD kurzem, avšak forma výuky je přizpůsobena věku. Po získání kvalifikace JOWD se smí dítě do 12 let věku potápět jen s rodičem nebo zákonným zástupcem, který je rovněž vyškolen jako kvalifikovaný potápěč, nebo za doprovodu instruktora a to jen do maximální hloubky 12 metrů.

Okno do bazénu pro děti

Zkušenostní program Okno do bazénu je praktická lekce přístrojového potápění vedená kvalifikovaným instruktorem v bazénu. V průběhu této nezávazné lekce se děti seznámí s jednotlivými komponenty potápěčského přístroje a vyzkouší si jaké to je plavat jako potápěč pod vodou.

Junior Advanced Open Water Diver

Juniorský pokročilý kurz potápění je určen dětem od 12 let. Náplň kurzu odpovídá AOWD kurzu s tím, že pro děti mezi 12 a 15 rokem věku je povinný hloubkový ponor omezen na maximální hloubku 21 metrů. Toto hloubkové omezení platí pro všechny pokročilé potápěče mladší 15 let.

Junior Rescue Diver

Juniorský záchranářský potápěčský kurz je určen dětem od 12 let. Náplň kurzu odpovídá RD kurzu.

 

 

 

 

 

kids14-thumb.jpg
kids11-thumb.jpg
rd2-thumb.jpg
kids13-thumb.jpg
kids17-thumb.jpg
 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz