kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Slovinsko, Piran

Letní dětský potápěčský program


Letos se s našimi junior potápěči vydáme objevovat podmořský svět ve slovinském Piranu. Již jsme tam párkrát byli a tak víme, že hloubky, profil dna i bohatost života tam jsou ideální.

 

Podobně jako v minulých letech bude dětský potápěčský program rozdělen do více úrovní - začátečníci (základní kurz potápění PADI junior OWD), pokročilí (PADI junior AOWD) a pro ty nejpokročilejší kurz Rescue Diver. Podmínkou účasti v dětském potápěčském programu je minimální věk 8 let a absolvování bazénové přípravy v průběhu zimy a jara 2018.

 

Dospělí potápěči se mohou v rámci tohoto klubového výletu potápět nezávisle na našem programu nebo se přihlásit do některého z pokročilých kurzů. Pro ty, kteří se ještě nepotápí a nemají potápěčskou kvalifikaci jsme připravili možnost absolvovat základní potápěčský kurz OWD. S ním je ovšem potřeba začít nejpozději měsíc před odjezdem bazénovým tréninkem (4 až 5 lekcí ve večerních hodinách).

 

Termín

05. 08. - 11. 08. 2018

 

Místo

Slovinsko, Piran

 

Doprava

Vlastní

Doporučená cesta: Praha – Brno – Znojmo – Vídeň – Graz – Maribor - Koper – Piran.

nebo

Praha - České Budějovice - Dolní Dvořiště - Linz - Salzburg - Villach - Ljubljana - Postojna - Koper – Piran

Cesta je dlouhá přibližně 750 km.

 

Ubytování

Dvou, tří nebo čtyř lůžkové apartmány.

Apartmány se nacházejí na různých místech v centru městečka. Nejvzdálenější jsou 10 minut pěšky od potápěčského centra. Pokoje mají kuchyňku a sociální zařízení. V bezprostředním okolí jsou k dispozici restaurace, kavárny, obchody.

 

Všechny apartmány odpovídají běžnému turistickému standardu. Pro ty z vás, kteří mají vyšší nároky na ubytování, zajistíme na vyžádání hotel.

V historickém centru města není dovoleno parkování. Automobily je nutno nechat na placeném parkovišti za cca EUR 70 / týden.

 

Potápění

Potápěčský program probíhá u dive centra, které leží ve městě, na kraji promenády přímo u moře. V dive centru je k dispozici šatna, sprchy, toalety, učebna. Potápěčské výstroje zůstávají celou dobu pobytu v dive centru.

 

Program

1. den: Příjezd na místo, ubytování, úvodní schůzka všech účastníků.

2. až 6. den: Dětský program, výcvik kurzů OWD, AOWD, RD, DM, Nitrox, Podvodní fotografování. Pro potápěče, kteří se neúčastní kurzů - volné potápění, přičemž počet ponorů za den není omezen. Potápí se bez průvodce, v budy týmech.

7. den: Odjezd.

 

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Petr Slezák, Jana Hřebejková.

 

Podmínky pro potápění

Teplota vody bývá v létě 23 - 25°C. Viditelnost 6 až 12 m.

Potápěčské vybavení musí odpovídat požadavkům jednotlivých kurzů.

 

Potápěčské programy a cena

Dětský potápěčský program - 20.990 Kč

Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu, 5 dnů potápění (2 ponory denně vč. zázemí dive centra - šatna, sprchy, toaleta), doprovod instruktora na každém ponoru, půjčení kompletní potápěčské výstroje, plnění láhví.

 

Dětský potápěčský program bez doprovodu rodičů - 36.000 Kč

Cena zahrnuje dopravu tam a zpět, dohled dospělé osoby, stravu formou plné penze, ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu, 5 dnů potápění (2 ponory denně vč. zázemí dive centra - šatna, sprchy, toaleta), doprovod instruktora na každém ponoru, půjčení kompletní potápěčské výstroje, plnění láhví.

 

Dospělý potápěč - 13.590 Kč

Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu, 5 dnů potápění (vč. zázemí dive centra - šatna, sprchy, toaleta), plnění láhví.

Minimální předpoklad pro účast: alespoň základní potápěčská kvalifikace a partner pro potápění.

Cena nezahrnuje doprovod instruktora na ponoru a půjčovné potápěčské výstroje.

 

Nepotápěč - 9.590 Kč

Cena zahrnuje ubytování na 6 nocí, ubytovací a turistickou taxu.

 

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

 

Harmonogram plateb: záloha 5.000 Kč v okamžiku přihlášení, doplatek nejpozději 30 dní před odjezdem.

Počet míst je omezen, takže účast má jistou prvních 25, kteří splní podmínky účasti, zaplatí zálohu a pošlou přihlášku.

 

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, zajišťujeme jen ubytování. Platbu za potápění hradí klienti přímo místnímu potápěčskému centru. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

 


 


Warning: opendir(./data/cestovani/skupinove-zajezdy-slovinsko-piran-leto-detske-potapeni/foto/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 98

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 99

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 114
 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz