kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Rudé moře - Vánoční kempování a neomezené potápění na jihu Egypta


Přidejte se k nám a pojeďte si užít neomezené potápění na jihu Egypta.

  • Ubytování ve stanech
  • V buddy týmech si užijete tolik potápění, kolik jen budete chtít
  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetových stolů, celý den nealko nápoje
  • Obrovský relax

Vybrané pokročilé kurzy potápění se slevou.

 

Termín

22. 12. - 29. 12. 2013

 

Místo

Marsa Alam

 

Doprava

Letecky

 

Ubytování

Na výběr je několik typů ubytování od jednoduchých stanů až po kamenné bungalovy.

Tent – jednoduchý menší stan, dvě postele nebo jedna manželská. Bydlení přímo na pláži u moře. Prostorné a čisté společné sociální zařízení je umístěné poblíž. Stan je vhodný pro méně náročné. Vzhledem k tomu, že většinu dne trávíme pod vodou, v potápěčském centru či v restauraci, stan nám slouží jen k přespání.

Royal Tent – prostorný stan vybavený manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými, ledničkou, ventilátorem a křesílky. Bydlení přímo na pláži u moře. Prostorné a čisté společné sociální zařízení je umístěné poblíž.

Hut – jednoduchý kamenný domek se dvěmi postelemi, skříní, bez vlastní koupelny a toalety. Prostorné a čisté společné sociální zařízení je umístěné poblíž.

Chalet Standard - pěkné ubytování s vlastní koupelnou a toaletou, ventilátor, bez lednice a klimatizace. Pozor, nutná rezervace s předstihem, velmi žádané a brzy obsazené.

Chalet DeLuxe - velmi pěkné ubytování, lednice, klimatizace, vlastní koupelna a toaleta, rychlovarná konvice. Nevýhoda – umístění na konci areálu, delší procházka do restaurace a na potápěčskou bázi.

 

Potápění

V ceně balíčku je neomezené potápění na House Reef - nádherný a živý útes před kempem.

Před prvním ponorem obdržíte základní popis lokality kolem zálivu. Poté si již budete podle chuti užívat neomezeného potápění. Potápění bez průvodce je v Rudém moři ojedinělé. Volné potápění v buddy týmech vlastním tempem a v době, kterou si sami zvolíte, to je výhoda, kterou většina potápěčů ocení. Potápěčské lahve jsou snadno přístupné, takže si prostě vezmete láhev, zapíšete se na tabuli, a jdete se potápět.

 

Instruktoři Kapr Divers na tomto programu: Jana Hřebejková a/nebo Petr Slezák.

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

 

Strava

V restauraci s výhledem na moře se 3 x denně podává jídlo formou bufetových stolů. Na odpoledne je nachystaná i lehká svačinka. V případě zvláštních dietních požadavků uvítáme vaše informace předem.

Nealkoholické nápoje, Cola, Sprite, Fanta, voda, čaj, káva a horká čokoláda jsou zdarma a jsou zahrnuty v balíčku s plnou penzí.

Na místě si mimo to můžete dokoupit zmrzlinu, espresso, ovocné džusy, další nealkoholické nápoje, čokoládové tyčinky, sušenky, egyptské pivo a šíšu.

 

Cena

Tent 24.850 Kč

Royal Tent 25.790 Kč

Hut 25.790 Kč

Chalet 28.650 Kč

Chalet DeLuxe 29.390 Kč

 

Závazným přihlášením se rozumí vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy 10.000 Kč.

Cena zahrnuje letenku Praha - Marsa Alam - Praha (můžeme zařídit i z Brna nebo Ostravy), transfer z letiště do kempu a zpět, ubytování dle vlastního výběru na 7 nocí, plná penze + nealko nápoje (voda, káva, čaj, cola, sprite, fanta), neomezené pětidenní potápění na domácím útesu (k dispozici máme 6 potápěčských lokalit, ponory kdykoliv mezi 6.00 a 21.00).

 

Cena nezahrnuje vstupní vízum do Egypta - 15 USD, deko pojištění na místě - 7 Euro, cestovní a potápěčské pojištění, alkoholické nápoje, alternativní výlety, případný doplatek za single ubytování.

 

Cena za nepotápěče je snížena o 4.900 Kč.

 

Harmonogram plateb: záloha 10.000 Kč v okamžiku přihlášení, doplatek nejpozději 30 dní před odletem.

 

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

 


 


Warning: opendir(./data/cestovani/skupinove-zajezdy-rude-more-jih-ze-brehu/foto/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 98

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 99

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 114
 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz