kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Egypt, Rudé moře - Dahab


Malé městečko Dahab na Sinajském poloostrově je oblíbeným cílem potápěčů, kteří dávají přednost klidnějším lokalitám a potápění ze břehu. Hotely se zahradami i místní restaurace leží často přímo na břehu moře.

 

Náš potápěčský program je organizován s průvodcem a účastníkům kurzů se bude věnovat instruktor Kapr Divers. Potápěčské lokality se nachází jižně i severně od hotelu a transport na lokality je zajištěn auty. Přímo na lokalitě je většinou zázemí ve formě malé restaurace se stínem a toaletou. Korálové útesy se nacházejí přímo u břehu, takže se stačí obléknout do výstroje a zanořit se na nádherných lokalitách. Kromě začátečníků a rekreačních potápěčů si na své v Dahabu přijdou i techničtí potápěči, kteří mohou prozkoumávat větší hloubky na lokalitách, jako je Blue hole, Canyon, Caves nebo Bells. I dlouhá dekomprese je na korálových útesech zábavná a dá se při ní pozorovat velmi pestrý mořský život.

 

Termín

10. 11. - 17. 11. 2018

 

Místo

Egypt, Rudé moře, Dahab

 

Doprava

Letecky, Praha - Sharm El Sheikh, transfer do Dahabu busem (1 hod.)

 

Ubytování a strava

Hotel Planet Oasis, který se nachází v centru Dahabu u pláže a potápěčské základny, nabízí ubytování v několika cenových úrovních.

DELUXE SEAVIEW - přízemní pokoje s terasou a výhledem na moře. Koupelna, toaleta, klimatizace, lednice, konvice, bezpečnostní box.

SUPERIOR - přízemní pokoje s terasou nebo balkonem do zahrady. Koupelna, toaleta, klimatizace, lednice, konvice, bezpečnostní box.

BUDGET - jednoduché pokoje bez balkonu. Koupelna, toaleta, klimatizace.

Ubytování je se snídaní.

 

Program potápění

Ráno po snídani se sejdeme v potápěčském centru, které je přímo v areálu hotelu, připravíme si výstroje a auty, popř. minibusy odjedeme na některou z potápěčských lokalit. Lokality jsou vzdáleny 10 až 30 minut od hotelu. První ponor uskutečníme před obědem, druhý po něm. Pro všechny rekreační potápěče s kvalifikací Notrox Diver je na všechny ponory k dispozici Nitrox 32.

 

Potápěči se základní kvalifikací OWD nebo děti s juniorskou kvalifikací mají program ponorů omezen ve smyslu hloubek. K nočním ponorům je nutná kvalifikace AOWD (junior AOWD), který je možno absolvovat s instruktorem Kapr Divers přímo na místě.

Instruktoři Kapr Divers na této plavbě jsou Jana Hřebejková a/nebo Petr Slezák.

 

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

 

Cena

Sleva 2.000 Kč při zaplacení zálohy do 31. 5 .2018

 

DELUXE SEAVIEW - 22.400 Kč

(příplatek za ubytování na jednolůžkovém pokoji 6.000 Kč).

SUPERIOR - 20.600 Kč

(příplatek za ubytování na jednolůžkovém pokoji 3.000 Kč).

BUDGET - 18.400 Kč

(příplatek za ubytování na jednolůžkovém pokoji 2.000 Kč).

 

Cena zahrnuje: letenku vč. poplatků a hmotnosti zavazadel 23 kg (zvýšení hmotnosti zavazadel na 30 kg je možné za 1.500 Kč na cestu tam i zpět), transfer z letiště, ubytování v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, 5 dní potápění (2 ponory denně) vč. 12 l láhve se vzduchem nebo EAN32, zátěže a služeb průvodce.

 

Cena nezahrnuje: vízum (USD 25 - 60 dle aktuální ceny na letišti po příletu), pojištění, půjčovné výstroje.

 

Ceny výbavy a plynů pro TECHNICKÉ POTÁPĚNÍ

dvojče 2 x 12 l. - 13 eur/den

láhev k rebreatherům 3 l. - 4 eur/den

Argonová láhev (vzduch) 0,85 l. - 3 eur/den

Sofnolime Grade 797, 1.0-2.5 mm - 20 kg - 190 eur

V-Weight - 1,5 eur/den

Nitrox 50% - 12 l. tank / 200 bar - 9 eur/den

Kyslík 100% - 6 l. tank / 200 bar - 10 eur/den

Helium - 0,06 eur/l.

 

Harmonogram plateb:

Záloha 10.000 Kč v okamžiku přihlášení.

Doplatek nejpozději do 10. 10. 2018.

 

Vzhledem k tomu, že jsme cestovní agentura, jsou některé platby směřovány přímo na naše partnery. O podrobnostech budete osobně informováni na schůzce účastníků akce.

 


 


Warning: opendir(./data/cestovani/skupinove-zajezdy-rude-more-dahab/foto/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 98

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 99

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /srv/www/domains/cz.kaprdivers/www/scripts/common-functions.php on line 114
 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz