kurz-potapenikurz-potapeni-padi

Kapr Divers

Cestování


Potápěčské zájezdy s průvodcem Kapr Divers

Od roku 1996, kdy jsme pořádali první potápěčský zájezd, jsme uskutečnili několik stovek výletů zájezdů i zcela jedinečných expedic doslova po celém světě.

V naší nabídce najdete krátké víkendové akce, týdenní pobyty či plavby s potápěčským programem, ale i průzkumné cesty na místa, kde je minimální turistický ruch a člověk je blíže přírodě.

Přestože pořádáme zájezdy do exotických destinací s teplým mořem (Egypt, Maledivy, Indonésie, Borneo, Galapágy...) naší specialitou jsou především unikátní cesty na sever. Bílé moře, Barentsovo moře, Norské moře... to vše jsou destinace, se kterými máme bohaté zkušenosti.

Ptáte se, proč cestovat za potápění s námi? Možná třeba z těchto důvodů:

  • Potápění nás baví a zájezdy se snažíme organizovat se 100% servisem česky mluvícího průvodce, který má kvalifikaci instruktora.
  • Hledáme nová místa, nová dobrodružství, nové lokality.
  • Pořádáme zájezdy pro rekreační potápěče, technické potápěče, jeskynní potápěče i pro rodiny s dětmi.

Jestli chcete vědět o naší motivaci více, klikněte sem.

 

Cestopisy, deníky z expedic, foto story z výletů a akcí

Pokud jste s námi ještě nikde nebyli, možná si o našich zájezdech, výletech a expedicích uděláte představu z cestopisných reportáží a foto příběhů, které aktuálně vkládáme do sekce Foto Story.

 

Jako cestovní agentura vám nabízíme jak zájezdy partnerských cestovních kanceláří, tak akce, u kterých pořádáme jen potápěčský program.

 

Všem potápěčům výslovně doporučujeme sjednat si pro potápění a cestování cestovní zdravotní pojištění, které kryje i případné potápěčské nehody a hyperbarickou léčbu.

 

 

 

 

 

 

 


© Kapr Divers - PADI 5Star Dive Center 3698, cestovní agentura. Obsah: Petr Slezák, 2007 - 2017  Design: marge; Solution: Fragaria
www.coldwaterdiving.eu | www.ice-diving.cz | www.potapeci-pro-film.cz